Author: k***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 之前的工具摔斷,再買一組替換著用
顏色: 黃色
尺寸: 均碼
Price: HK$27.20
Original Price: HK$32.00
| Material | Stainless Steel |
| Power Supply | None |
| Pattern Type | Plain |
| Features | Multi-function |
| Color | Black |
| Type | Cuticle Tools |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No Battery |
| Specification | Sets |
| 長度 | 10.6-17.5 cm |
| 寬度 | 0.7-3.6 cm |
| 高度 | 0.3-2 cm |
| SKU | sb2208082286457747 |
Brand Name: Nasin
Quality: 1397210 people said the quality is very good!
Author: k***0
Date:
Review: 之前的工具摔斷,再買一組替換著用
顏色: 黃色
尺寸: 均碼
Author: d***4
Date:
Review: 這一整組的價格非常的便宜,但質感也沒有很好
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: d***7
Date:
Review: 雖然7入組少了一樣,但對於價格很友善。
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: a***5
Date:
Review: 便宜又不貴,高CP,賣家服務也很棒!是一次愉快的購物經驗!!🥰
顏色: 黃色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.